
Прилад для визначення електричного проведення в стіні, Детектор сканер прихованого проведення металу, Індикатор проведення, UTI
5 920 ₴
2 960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9186238
Прилад для визначення електричного проведення в стіні, Детектор сканер прихованого проведення металу, Індикатор проведення, UTI
багатофункціональний детектор металу, прихованого проведення та дерева з позиціонувальним отвором і великою глибиною виявлення. Детектор із легкістю виявляє приховані металеві труби, електричний дріт, арматуру, прифіла та дерев'яні бруски до 120 мм завглибшки прихованих у стінах, стелях і підлогах. Детектор автоматично сканує наявність металу, провідників під напругою, виявляє цвяхи, арматуру тощо, сигналізує про це та вказуючи їхнє положення та глибину на дисплеї.
Пристрій простий у використанні: дисплей із підсвіткою; наявність звукового сигналу у разі виявлення металу або деревини. Використання цього приладу зробить свердління стін безпечним. Ви зможете наочно побачити розташування об'єктів у стінах і знати, на якій глибині вони є.
Детектор має кілька режимів роботи:
- Режим виявлення сторонніх об'єктів: зазвичай належить до дерева, до 38 мм завглибшки.
- Режим сканування металу: знаходить метал, як-от залізо, мідь і алюміній до 120 мм завглибшки.
3. Режим сканування дроту змінного струму: підтримує пошук дроту під змінною напругою до 40 мм завглибшки.
Цей детектор обладнаний високопродуктивним модулем захисту від перешкод, має аудіо- та візуальну індикацію, а також позиційний отвір, що дає змогу легко зробити позначку під час перебування об'єкта.
Характеристики:
- - Виявлення чорних металів: до 120 мм завглибшки.
- - Виявлення кольорових металів: до 100 мм завглибшки.
- - Виявлення змінної напруги: до 40 мм завглибшки.
- - Виявлення деревини: до 38 мм.
- - Екран: РК із підсвіткою.
- - Аудіо- та візуальна індикація: звуковий сигнал і світлодіодна ідикація.
- - Автоматичне вимкнення: через 5 хвилин бездіяльності.
- - Живлення: вбудований літієвий акумулятор на 300 мА·год.
- - Інтерефейс для заряджання: порт Type-C.
- - Колір: чорний із жовтим.
- - Матеріал: метал + пластик.
- - Розмір: 18 х 68 х 22 см.
- - Вага: 122 г.
У комплекті: детектор, чохол для його зберігання, кабель для заряджання, інструкція (англ.), коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fnirsi |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Стан | Новий |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 120 мм |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 40 мм |
| Виявлення кольорових металів | 78 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Кольоровість монітора | Чорно-білий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960461-Q1 |
| Тип призначення | Прилад для визначення електричної проводини в стіні, Детектор сканер прихованого проведення металу, Індикатор проведення, UTI |
- Ціна: 2 960 ₴










