Топ продаж
-50%

Індикатор для виявлення прихованого проведення, Прилад для виявлення прихованого проведення в стіні 120 мм Bosch, Детектор проведення, UTI
12 168 ₴
6 084 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9212638
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Індикатор для виявлення прихованого проведення, Прилад для виявлення прихованого проведення в стіні 120 мм Bosch, Детектор проведення, UTI
Детектор Bosch один із найбільш "глибоких" детекторів у модельному ряді Бош. З його допомогою Ви зможете виявляти сталеві предмети на глибині до 12 см. Він також здатний ідентифікувати дерево, кольорові метали та проведення, яке є під напругою. Використовуючи цей детектор, Ви можете проводити різні ремонтні та будівельні роботи без ризику пошкодження проводини або внутрішніх комунікацій.
Особливості:
- Автоматичне настроювання, завдяки якому інструмент уже готовий до роботи після вмикання.
- Індикатор Center-Finder точно вкаже Вам центр об'єкта, який індифікується. Крім того, на корпусі є спеціальний отвір для маркування місця свердління.
- Детектор Bosch здатний працювати в трьох режимах: режим виявлення підконструкцій (профіля або напрямних), режим виявлення металу та режим виявлення проводини.
- Триколірний світловий індикатор дає Вам змогу ще точніше моніторинг у стіні. Передбачено також і звукове сповіщення.
- Для більшої зручності в слабко освітлених приміщеннях передбачене підсвічування дисплея.
- На дисплеї також встановлений індикатор заряду батареї, ресурс якого допоможе зберегти функція автоматичного вимкнення детектора, якщо Ви раптом забули це зробити примусово.
Комплектація
- захисний чохол
- батарея 9 В (6LR61)
- ремінець на руку
- картонна коробка
- інструкція
Характеристики:
| Глибина виявлення: | ||
|---|---|---|
| сталь | 120 мм | |
| мідь | 80 мм | |
| електропроводина під напругою | 50 мм | |
| дерево | 38 мм | |
| Автоматичне вимкнення | 5 хв. | |
| Живлення | 9 В 6LR61 | |
| Захист від пилу та водяних бризок | IP 54 | |
| Вага | 0,27 кг | |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина виявлення | |
| Максимальна глибина виявлення | 120 мм |
| Виявлення деревини | 38 мм |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення кольорових металів | 120 мм |
| Виявлення чорних металів | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960460-Q1 |
| Тип призначення | Індикатор для виявлення прихованого проведення, Прилад для виявлення прихованого проведення в стіні 120 мм Bosch, Детектор проводини, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 084 ₴









