Топ продаж
-50%

Шукач прихованого проведення та металу професійний, Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини 70 мм Bosch, UTI
4 836 ₴
2 418 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1267632
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шукач прихованого проведення та металу професійний, Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини 70 мм Bosch, UTI
Детектор прихованого проведення Bosch призначений для виявлення як залізнистих металів (наприклад, армованої сталі) і кольорових металів, що не містять заліза (наприклад міді), так і для виявлення елементів електропроводини в стінах, стелі та підлозі. Триколірний індикатор, що дублюється звуковим сигналом, допоможе безпомилково вибрати місце для свердління. Простий у використанні, керується за допомогою однієї кнопки, легкий і зручний у роботі.
- Надійне визначення електропроводки та металевих об'єктів
- Світлодіод у колірній сигнальній системі (світлофор) показує, де можна свердлити
- Інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою всього однієї кнопки
- Автоматичне калібрування
- Звуковий попереджувальний сигнал
- М'яка накладка
Характеристики:
- Автоматика вимкнення — 10 хв
- Вага — 0,15 кг
- Гарантія — 24 міс
- Глибина пошуку проведення — 50 мм
- Глибина пошуку кольорового металу — 60 мм
- Глибина пошуку чорного металу — 70 мм
- Виявлення матеріали — Чорні та кольорові метали, електропровідка
- Робочий діапазон — 0,07 м
- Тип інструмента — Детектор прихованого проведення
- Елементи живлення - 3 x 1,5 В LR03 (AAA)

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Автоматичне відключення | 10 хв |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 0.15 г |
| Глибина виявлення | |
| Виявлення проводки під напругою | 50 мм |
| Виявлення кольорових металів | 60 мм |
| Виявлення чорних металів | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960459-Q1 |
| Тип призначення | Шукач прихованого проведення та металу професійний, Детектор безконтактного виявлення прихованої проводини 70 мм Bosch, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 418 ₴









