Топ продаж
-50%

Шліфмашини пневматичні шліфувальна, Багатофункціональна пневматична шліфмашинка 1/4" + набір каменів 10ед INTERTOOL, UTI
3 100 ₴
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2985274
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфмашини пневматичні шліфувальна, Багатофункціональна пневматична шліфмашинка 1/4" + набір каменів 10ед INTERTOOL, UTI
Пневмошліфувальна машина пряму INTERTOOL використовують для шліфування, зачищення, полірування та іншого оброблення виробів із металу, каменю та кераміки. Шліфмашинка компактних розмірів вирізняється високою продуктивністю. Її можна використовувати як удома, у гаражі, так і для професійних робіт.Завдяки продуманій конструкції, невеликим розмірам і маленькій вазі пряму пневмошліфмашину легко тримати однією рукою.

Особливості
- Легкий, міцний, нековзний корпус із гумовою накладкою;
- Запобіжна засувка важеля запуску для безпечної роботи;
- Постачається в зручному пластиковому кейсі з набором шліфувальних каменів.
Технічні характеристики:
- Робочий тиск: до 6 атм
- Швидкість обертання: 25000 об/хв
- Витрата повітря: 115 л/хв
- Діаметр шланга: 8-10 мм
- Цанговий затискач: 6; 3 мм
- Комплектація: 10 шліфувальних каменів + пластикова валіза
- Вага 0,975 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.95 кг |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 115 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип пневмошліфмашіни | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951470-Q1 |
| Тип призначення | Шліфмашини пневматичні шліфувальна, Багатофункціональна пневматична шліфмашинка 1/4" + набір каменів 10ед INTERTOOL, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴










