Топ продаж
-50%

Професійні гравіальні машини, акумуляторний гравер для пластику та дерева Parkside (германня), Компактний гравер, UTI
10 124 ₴
5 062 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7631690
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійні гравіальні машини, акумуляторний гравер для пластику та дерева Parkside (германня), Компактний гравер, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
ОСнові можливості:
- з плавним стартом
- 6-ступеневий регулятор швидкості
- проста заміна інструмента завдяки блокуванню шпинделя ("Spindle-Lock")
- тримач для цанг до Ø 8 мм
- Ергономічний дизайн із неслизькою м'якою ручкою
- міцний металевий корпус редуктора
- у практичному футлярі для зберігання
Характеристики:
- холостий хід: 4500-22000 хв (6-швидко.)
- тримач інструмента: цанги до Ø 8 мм
- шліфувальні інструменти: макс.Ø 40 мм
- напруга: 20В
- різь: М14
- матеріал: пластик
Комплект постачання:
- гравер
- акумулятор
- зарядний пристрій
- 2 цанги 3,2 мм і 6 мм (у складі)
- набір із 5 шліфувальних кіл
- 1 монтажний ключ
- кейс
Розміри:
- 21,3 x 19,6 x 7,5 см
- 1,27 кг (без акумулятора)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.27 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 40 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970871-Q1 |
| Тип призначення | Професійні гравіальні машини, акумуляторний гравер для пластику та дерева Parkside (гермійні), Компактний гравер, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 062 ₴










