
Пряма шліфувальна машина електрична Parkside (Німеччина), Пряма шліфувальна машинка для металу, Бормашина для металу, UTI
5 428 ₴
2 714 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5733898
Пряма шліфувальна машина електрична Parkside (Німеччина), Пряма шліфувальна машинка для металу, Бормашина для металу, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
Опис товару:
-
комплексний набір для свердління, фрезерування, гравіювання, полірування, шліфування або різання
-
для дерева, металу, пластику, каменю та кераміки
-
ергономічна форма з покриттям softgrip
-
безшумний двигун із регульованою швидкістю
-
настільний трансформатор 12 В з нековзними ніжками
-
47 единиц
-
5 цанг
-
6 коронок зі швидкорізальної сталі
-
16 відрізних дисків
-
4 шліфувальні диски
-
3 полірувальні кола
-
5 шліфувальних насадок
-
3 фрези
-
2 біти для гравіювання
-
2 пластикові щітки
-
1 металева щітка
-
-
блокування шпинделя для легкої зміни кришки
-
під'єднувана світлодіодна робоча лампа, включно з 2 батарейками
-
у практичному футлярі для зберігання
Аксесуари: коробка для зберігання з набором головок із 47 предметів та 1 універсальним ключем, 1 знімний світлодіодний робочий ліхтар із батареями.
Технічні характеристики:
-
номінальна потужність: 22 Вт
-
номінальна швидкість: n 5000 - 20000 об./хв
-
номінальний діаметр свердла/біти: максимальний Ø 3,2 мм
-
номінальна місткість дисків: максимальний Ø 25 мм
Матеріал — Пластик
Розміри
-
гравер - 19,9 х 3,7 х 3,8 см
-
футляр для приладдя: 14,9 x 9,9 x 3,7 см
-
світлове кільце: 1,84 x Ø 3,8 см
-
трансформатор : 10,8 х 7,27 х 8,08 см
-
кейс: приблизно 24,5 x 29,8 x 10 см
Вага:
-
пристрій: 240 г
-
футляр для приладдя: 100 г
-
світлове кільце: приблизно 11 г
-
трансформатор: 720 г
-
транспортувальний кейс: 671 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.24 кг |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр отвору | 3.2 мм |
| Довжина: | 200 см |
| Код | 970764-Q1 |
| Кількість у наборі | 41 шт. |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість шпинделей | 1 шт. |
| Максимальна швидкість подавання | 20000 м/хв |
| Набір | Да |
| Напруга | 220 |
| Тип призначення | Пряма шліфувальна машина електрична Parkside (Німеччина), Пряма шліфувальна машинка для металу, Бормашина для металу, UTI |
| Тип верстата | Фрезерно-гравіювальний верстат |
| Тип електродвигуна | Серводвигун |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 2 714 ₴










