Топ продаж
-50%

Шліфувально-гравіювальна мінімашина, Професійні гравіальні машини 236 насадок/2 гравери Grand (Чехія), UTI
6 856 ₴
3 428 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8854445
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шліфувально-гравіювальна мінімашина, Професійні гравіальні машини 236 насадок/2 гравери Grand (Чехія), UTI
Особливості:
- регулювання обертів — задавати необхідні параметри нескладно;
- проста заміна оснастки — фіксатор шпинделя робить процес швидким і легким;
- поглинання вібрацій і профілактика вислизання — інструмент доповнений прогумованими елементами;
- спрощений доступ до щіток — жодних труднощів під час сервісу;
- чудова комплектація — разом із обладнанням, Ви отримуєте гнучкий вал, штатив, комплект насадок і пластиковий кейс для перенесення.
Характеристики:
- Потужність (Вт): 670
- Напруга (В): 230
- Частота струму (Гц): 50
- Тип живлення: От сети
- Діаметр цанги (мм): 1.0-3.2
- Гнучкий вал: Є
- Швидкість обертання (об/хв): 12000-35000
- Регулювання обертів: Є
- Вага всього комплекту (кг): 2,5
- Вага гравера від мережі: 0,9 кг
Комплектація
- Гравер від мережі
- Мінігравер акумуляторний
- Штатив
- Гнучкий вал
- Інструкція
- Пластиковий кейс
- Аксесуари
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970756-Q1 |
| Тип призначення | Шліфувально-гравіювальна мінімашина, Професійні гравіальні машини 236 насадок/2 гравери Grand (Чехія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 428 ₴








