
Професійний гравер, Пряма шліфувальна машина застосування, Електричний гравер із набором насадок Parkside (Німеччина), UTI
6 104 ₴
3 052 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7796806
Професійний гравер, Пряма шліфувальна машина застосування, Електричний гравер із набором насадок Parkside (Німеччина), UTI
Для свердління, фрезерування, гравіювання, полірування, очищення, шліфування або різання.
Особливості:
-
Гнучкий вал із високою гнучкістю забезпечує дуже точну роботу.
-
Стабільний телескопічний штатив із затискним і навісним елементом.
-
Потужний двигун із плавним регулюванням швидкості.
-
Проста заміна насадок завдяки блокуванню шпинделя SPINDLE LOCK.
-
Ергономічний дизайн із ковзною ручкою.
-
Верхнє світлодіодне освітлення заготівки.
Аксесуари в комплекті:
-
1 гнучкий вал
-
1 підставка із затискачем
-
1 фрезерний кошик
-
1 коробка з 42 елементами
-
Насадка світлодіодна з батарейками.
Технічні характеристики:
-
Номінальна потужність: 160 Вт.
-
Номінальна швидкість: n 10 000 – 40 000 об/хв
-
Цанги: Ø 2,4 мм / Ø 3,2 мм
-
Довжина мережевого кабелю: 4 м
-
Матеріал — скловолокно, пластик
-
Габаритні розміри — 5,9 х 22 х 5,4 мм
-
Вага — 760 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.77 кг |
| Максимальна кількість обертів | 40000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 3.2 мм |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960312-Q1 |
| Тип призначення | Професійний гравер, Пряма шліфувальна машина застосування, Електричний гравер із набором насадок Parkside (Німеччина), UTI |
- Ціна: 3 052 ₴










