
Професійний зварювальний напівавтомат, багатофункціональний напівавтоматичний інверторний зварювальний апарат Grand (Чехія), UTI
16 012 ₴
8 006 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8765224
Професійний зварювальний напівавтомат, багатофункціональний напівавтоматичний інверторний зварювальний апарат Grand (Чехія), UTI
Зварювальний напівавтомат від торгової марки «Grand» створений на основі якісних комплектуючих, призначений для зварювання металевих виробів за допомогою зварювального дроту в газовому середовищі, а також використовуючи плавальні електроди порошкового типу.
Напівавтоматичне зварювання інверторного типу обладнане двома цифровими дисплеями, на яких зображаються напруга та сила струму в амперах. Три регулювання дадуть Вам змогу задати необхідну напругу, струм, а також швидкість подавання дроту.
Напівавтоматичне зварювання має високу потужність і може працювати в діапазоні від 50 до 360 амперів. Завдяки сучасним технологіям стійко працює навіть у разі заниженої напруги в мережі. Діаметр робочого дроту становить від 0,8 до 1,0 мм, ця модель має бічне завантаження бухти з дротом. Розробниками передбачений знімний єврорукав, що неабияк полегшує роботу та зберігання зварювального апарату.
Працюючи в режимі зварювального інвертора ММА, Ви можете використовувати електроди діаметром від 1,6 до 5,0 мм. Інверторний зварювальний напівавтомат обладнаний низкою корисних функцій, що полегшують робочий процес, а також неабияк підвищує якість зварювального шва. Також передбачена можливість зміни полярності, що неабияк підвищує функціональні можливості апарата.
Особливості напівавтомату
- Два режими роботи;
- Регулювання подавання дроту;
- Два цифрові дисплеї;
- Бічне завантаження дроту;
- Знімний єврорукав;
- Удосконалена система вентиляції;
- Робота від заниженої та завищеної напруги;
- Захист від перегрівання;
- Індикатор режимів MIG/MMA;
Характеристика
- Частота — 50 Гц;
- Напруга — 220 В;
- Режим роботи — дуговий/напівавтомат;
- Діапазон струму — 50-360 А
- Діаметр дроту — 0,6-1,0 мм;
- Діаметр електрода — 1,6-5,0 мм;
- Регулювання подавання дроту — є;
- Швидкість подавання дроту — 2,5 — 13 м/хв;
- Споживана потужність — 6,5 кВт;
- Напруга холостого ходу — 52 В;
- ККД — 85%;
- Робочий цикл — 60%;
- Вага — 13 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 15 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 360 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Номінальна споживана потужність | 6.5 кВт |
| Тривалість навантаження | 85 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970748-Q1 |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 |
| Максимальний діаметр використовуваного електрода | 5 мм |
| Мінімальний діаметр використовуваного електрода | 1.6 мм |
| Напруга живлення | 220 |
| Напруга холостого ходу | 56 В |
| Тип призначення | Професійний зварювальний напівавтомат, багатофункціональний напівавтоматичний інверторний зварювальний апарат Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 8 006 ₴









