Топ продаж
-50%

Степлер будівельний електричний професійний Parkside (Німеччина), Ел степлер, професійний будівельний степлер, UTI
11 120 ₴
5 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8363488
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Степлер будівельний електричний професійний Parkside (Німеччина), Ел степлер, професійний будівельний степлер, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
- Підходить для роботи своїми руками, для художньої роботи та для дому.
- Зручна робота однією рукою завдяки нековзній м'якій ручці.
- Регульована сила удару
- Вбудоване світлодіодне робоче освітлення.
- Контейнер з індикатором наповнення
- Для скоб 15-25 мм і цвяхів 15, 20, 25 і 32 мм.
- Сумісність із поширеними аксесуарами, наприклад, від Bosch, Novus і Parkside.
- Рекомендований акумулятор: 20 В (2 А·год)
- Аксесуари:
- 500 скоб (20 мм)
- 500 цвяхів (20 мм)
Технічні характеристики
- Макс. кількість ударів: 30 хв -1
- Місткість магазина: 50 шт.
Матеріал
- Пластик, скловолокно
Розміри
- приблизно 26 х 23,1 х 7 см
Вага
- приблизно 1.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина цвяха | 32 мм |
| Довжина скоби | 25 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна кількість ударів | 30 уд/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання сили удару | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Код | 960335-Q1 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Степлер будівельний електричний професійний Parkside (Німеччина), Ел степлер, професійний будівельний степлер, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 560 ₴










