Топ продаж
-50%

Степлер меблевий пневматичний професійний під скобу 12.80x16 мм INTERTOOL, Степлер пневматичний комбінований, UTI
4 096 ₴
2 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1291267
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Степлер меблевий пневматичний професійний під скобу 12.80x16 мм INTERTOOL, Степлер пневматичний комбінований, UTI
Пневматичний степлер INTERTOOL під скобу — широко застосовуваний у меблевій промисловості та будівельно-ремонтних роботах. Однією з головних її переваг є наявність механізму швидкого завантаження скоб, що істотно підвищує швидкість і ефективність роботи.
Висота скоб, з якими може працювати степлер від 4 до 16 мм, ширина — 12,8 мм і переріз — 0,9*0,7 мм. Пневмостеплер PT-1610 має ергономічний дизайн і погумовану ручку, що істотно підвищує комфорт роботи з цим інструментом.

Особливості
- Швидке завантаження скоб;
- Блокування пускового гачка;
- Можливість регулювання напрямку викидання повітря;
- Прогумований держак;
- Постачається в кейсі;

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
|---|---|
| Витрата повітря | 0,25 на скобу л |
| Сумісність | скоба |
| Гарантія | 6 мес. |
| Покриття ручки | гума |
| Ширина скоби | 12,8 мм |
| Висота скоби | 4-16 мм |
| Робочий тиск | до 7 атм |
| Вага | 1,400 кг |
| Об'єм | 0,003689 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.4 кг |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Довжина скоби | 16 мм |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Витрата повітря | 0.25 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Ширина скоби | 12.8 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Перехідний штуцер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951512-Q1 |
| Тип призначення | Степлер меблевий пневматичний професійний під скобу 12.80x16 мм INTERTOOL, Степлер пневматичний комбінований, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴










