Топ продаж
-50%

Фрезер електричний для оброблення крайок, Фрезер ручний, Фрезер для дерева для домашнього користування Parkside (Німеччина), UTI
7 956 ₴
3 978 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8104102
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фрезер електричний для оброблення крайок, Фрезер ручний, Фрезер для дерева для домашнього користування Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
- Для універсального та точного оброблення дерева
- Ергономічна форма корпусу з нековзною м'якою ручкою
- 3-ступенева індикація стану батареї на пристрої
- Плавно регульований обмежувач глибини з точним регулюванням
- Включно з транспортною валізою
- Проста зміна інструмента завдяки вбудованому блокуванню шпинделя
- Адаптер для зовнішнього пиловидалення
- Підходить для стандартних фрез із хвостовиком 6 або 8 мм.
- Захист від перезапуску
- Фрези в якісній коробці
- Включно з пластиковою ковзною колодкою
- Блоковане регулювання глибини різання зі швидким регулюванням
- Зі світлодіодним індикатором стану батареї на пристрої
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 19500 об/хв |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960306-Q1 |
| Тип призначення | Фрезер електричний для оброблення крайок, Фрезер ручний, Фрезер для дерева для домашнього користування Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 978 ₴










