Топ продаж
-50%

Електричний фрезер для оброблення дерева, Станок фрезерний для дерева для обрізання крайки Parkside (Німеччина), UTI
15 024 ₴
7 512 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4572828
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричний фрезер для оброблення дерева, Станок фрезерний для дерева для обрізання крайки Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис
- Багатофункціональний фрезерний верстат 3 в 1 з модулем фрезерування крайки, торця та кута
- Для універсального та точного деревооброблення
- Безщітковий двигун (безщітковий двигун) — надзвичайно довгий термін експлуатації завдяки малому зносу
- Швидкість регулюється в 6 кроків
- Точно регульований паралельний упор із точним регулюванням
- Проста зміна інструмента завдяки вбудованому фіксатору шпинделя
- Аксесуари, що постачаються:
- 2x всмоктувальна насадка
- 1x паралельний упор
- 1x складальний інструмент
- 3x фрезерний модуль
- Набір із 6 фрез (1 фреза Ø 22 мм, 1 фреза Ø 22 мм, 2 фрези Ø 6 мм і Ø 12 мм, 1 фреза V Ø 12,7 мм, 1 фреза пазова Ø 25 мм)
Технічні характеристики
- Холостійка ход: 10 000-30 000 хв -1
- Макс. висота ходу: 40 мм
- Макс. глибина різання: 35 мм
- Тримач інструмента: 6 і 8 мм
Розміри
- Інструмент: приблизно 18 х 7,2 х 9,2 см
- Кейс: приблизно 41 х 34 х 15,6 см
Вага
- Інструмент: приблизно 1,56 кг
- Кейс: приблизно 1,49 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.675 кг |
| Максимальна глибина фрезерування | 35 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970741-Q1 |
| Тип призначення | Електричний фрезер для оброблення дерева, Станок фрезерний для дерева для обрізання крайки Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 512 ₴








