Топ продаж
-50%

Мережевий фрезер, Фрезер для професійного використання, Фрезер для дерева для домашнього користування ProCraft (Німеччина), UTI
9 784 ₴
4 892 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2794805
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мережевий фрезер, Фрезер для професійного використання, Фрезер для дерева для домашнього користування ProCraft (Німеччина), UTI
Характеристики:
- Напруга мережі: 220 В
- Частота тока: 50 Гц
- Номінальна потужність: 2000 Вт
- Розмір цанги: 8, 12 мм
- Робочий хід фрези: 0-50 мм
- Макс. частоти обертання, на холостому ходу: 8000-23000 об./хв
- Регулювання обертів: так
- Можливість під'єднання пилососа: так
- Вага: 5.5 кг
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 36 місяців
Опис:
Електричний фрезер Procraft — це інструмент для оброблення дерева, пластику й аналогічних матеріалів. Залежно від вибору оснастки універсальна модель швидко й акуратно пропилює отвори різної глибини, вибирає пази, наносить на заготівку візерунок. Потужний двигун забезпечує довгу роботу без перегрівання. Швидкість обертання фрези регулюється в діапазоні від 8000 до 23000 об./хв, що дає змогу працювати як зі щільними, так і з більш пухкими матеріалами (ДВП, фанера).
Особливості:
- Плавне регулювання глибини фрезерування
- Регулювання обертів
- Посилений плезахист
- Набір фрез 12 штук
Комплектація
- Фрезер ProCraft
- Набір фрез 12 шт. під цангу 12 мм
- Напрямна 2 шт.
- Перехідник під пилосос
- Упорна лінійка
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4.3 кг |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970739-Q1 |
| Тип призначення | Мережевий фрезер, Фрезер для професійного використання, Фрезер для дерева для домашнього користування ProCraft (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 892 ₴







