Топ продаж
-50%

Електричний крайковий фрезер столярний ручний LEX (Польща), Фрезер для дерева для домашнього використання, UTI
8 344 ₴
4 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9246696
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електричний крайковий фрезер столярний ручний LEX (Польща), Фрезер для дерева для домашнього використання, UTI
Фрезерний верстат LEX є представником фрезерового інструменту нового покоління. У ньому реалізовані всі сучасні досягнення, що дають змогу виробляти якісне та точне оброблення дерев'яних поверхонь. Фрезер обладнаний потужним мотором і зносостійкою підошвою, завдяки чому стає можливим тривале використання інструменту, особливо в професійному виробництві.
Висока якість фрезерування забезпечується системою регулювання обертів. Комплектується фрезер LEX LXER18 з набором фрез.
Особливості:
- Подвійна ізоляція
- Електронне регулювання числа обертів
- Система видалення пилу
- Електричне гальмо двигуна
Характеристики:
- Потужність: 1800 Вт
- Число обертів: 8000 - 28000 об/хв.
- Напруга: 230 В
- Частота тока: 50 Гц
- Цанга: 6мм і 8мм
- Довжина кабелю: 3 м
Комплектація
- Набір з 12 фрез
- Цанга 6 мм
- Цанга 8 мм
- Монтажний гайковий ключ
- Паралельний упор
- Гвинт для регулювання глибини
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970738-Q1 |
| Напруга | 220 |
| Тип призначення | Електричний крайковий фрезер столярний ручний LEX (Польща), Фрезер для дерева для домашнього використання, UTI |
| Тип верстата | Фрезерний верстат для дерева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 172 ₴










