Топ продаж
-50%

Фрезер для дерева для домашнього користування, Станок фрезерний для дерева для обрізання крайки 1200 Вт Parkside (Німеччина), UTI
7 112 ₴
3 556 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4551862
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фрезер для дерева для домашнього користування, Станок фрезерний для дерева для обрізання крайки 1200 Вт Parkside (Німеччина), UTI
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Опис
- Для універсального та точного оброблення дерева, легких будівельних матеріалів і кольорових металів
- Плавне регулювання обмежувача глибини з точним регулюванням
- Точно регульований паралельний упор із точним регулюванням
- Швидке регулювання глибини фрезерування за допомогою 6-ступеневого револьверного упору
- Плавно регульована кількість обертів
- Проста зміна інструмента завдяки вбудованому блокуванню шпинделя
- Копіальний футляр для точного відтворення форм
- Пила дискова довбна для фрезерування кругів
- Швидкодійний важіль для фіксації глибини фрезерування
- Під'єднання до зовнішнього пиловидалення, включно з адаптером і перехідником
- Підходить для звичайних фрезерних верстатів із хвостовиком 6 мм або 8 мм.
Технічні характеристики
- Споживана потужність: 1200 Вт
- Холостійка хода: 11 000–30 000 хв -1
- Макс. хід фрезерного кошика: 55 мм
- Затискач інструмента: 6 і 8 мм
- Довжина мережевого кабелю: 4 м
Комплектація
- Набір із 6 різців для дерева
- 2 x патрони (6 і 8 мм, один у зборі)
- 1 паралельний упор із точним регулюванням
- 1 х чохол для копіювання
- 1 х канавковий круг
- 1 x адаптер для зовнішнього пиловидалення, включно з перехідником
- 1 х ключ
- 1 х шестигранний ключ
Розміри
- Фрезер: приблизно 256,7 x 125 x 255 мм
Вага
- Фрезер: приблизно 2675 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.7 кг |
| Максимальна глибина фрезерування | 55 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960305-Q1 |
| Тип призначення | Фрезер для дерева для домашнього користування, Станок фрезерний для дерева для обрізання крайки 1200 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 556 ₴










