
Електричний фрезер для оброблення дерева, Фрезер електричний для оброблення крайок 2200 Вт Grand (Чехія), Фрезер домашній, UTI
7 216 ₴
3 608 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7768886
Електричний фрезер для оброблення дерева, Фрезер електричний для оброблення крайок 2200 Вт Grand (Чехія), Фрезер домашній, UTI
фрезер вирізняється бездоганним збиранням і високою зносостійкістю матеріалів. З його допомогою ви зможете фрезерувати пази та канавки, знімати фігурні контури, фаски. Серцем апарата є двигун потужністю 2200 Вт, що здійснює 26000 об/хв. Завдяки можливості регулювати кількість обертів двигуна та глибину фрезерування, експлуатація інструмента більш ніж комфортна.
обладнана зручною ручкою, яка дає змогу міцно захопити прилад під час роботи. Удосконалена охолоджувальна система запобігає сильному нагріванню двигуна. Транспортувальний кейс із міцного пластику забезпечить захист інструмента від можливих пошкоджень, у період зберігання та перевезення.
Характеристики:
-
ергономічний дизайн;
-
двигун потужністю 2200 Вт;
-
якісна збірка;
-
міцний корпус;
-
простий в експлуатації;
-
можливість регулювання числа обертів;
-
кількість обертів двигуна — 26000 об/хв;
-
набор фрез в комплекте.
Гарантійний термін обслуговування — 12 місяців.
Комплектація
-
фрезер,
-
набір фрез,
-
гарантійний талон,
-
посібник з експлуатації.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 6.3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960304-Q1 |
| Тип призначення | Електричний фрезер для оброблення дерева, Фрезер електричний для оброблення крайок 2200 Вт Grand (Чехія), Фрезер домашній, UTI |
- Ціна: 3 608 ₴









