Топ продаж
-50%

Фрезер для професійних робіт з оброблення деревини 1900 Вт Grand (Чехія), Фрезер для дерева для домашнього користування, UTI
6 700 ₴
3 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7246612
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фрезер для професійних робіт з оброблення деревини 1900 Вт Grand (Чехія), Фрезер для дерева для домашнього користування, UTI
Рекомендуємо вам придбати фрезер Grand, , який вирізняється бездоганним складанням і високою зносостійкістю матеріалів. З його допомогою ви зможете фрезерувати пази та канавки, знімати фігурні контури, фаски. Серцем апарата є двигун потужністю 1900 Вт, що робить 30 000 об/хв. Завдяки можливості регулювати кількість обертів двигуна та глибину фрезерування, експлуатація інструмента більш ніж комфортна.
Фрезеральна машина Grand обладнана зручною ручкою, яка дає змогу міцно захопити прилад під час роботи. Удосконалена охолоджувальна система запобігає сильному нагріванню двигуна.

Характеристика фрезера:
| Виробник: | Grand |
| Потужність, Вт: | 1900 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Частота обертання, об/хв: | 12000-30000 |
| Діаметр цанги, мм: | 6/8 |
| Вертикальний хід фрези, мм: | 55 |
| Вага, кг: | 4 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
Особливості
- ергономічний дизайн;
- двигун потужністю 1900 Вт;
- якісна збірка;
- міцний корпус;
- простий в експлуатації;
- можливість регулювання числа обертів;
- кількість обертів двигуна — 30000 об/хв;
- набор фрез в комплекте.
Комплектація
- Фрезер Grand МФ-1900/Grand МФ-2200:
- паралельний упор
- набор фрез
- ключ для зміни цанги
- насадка під пилосос
- інструкція з експлуатації.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4 кг |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951509-Q1 |
| Тип призначення | Фрезер для професійних робіт з оброблення деревини 1900 Вт Grand (Чехія), Фрезер для дерева для домашнього користування, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴










