
Потужна пила для обрізання дерев і чагарників Parkside (Німеччина), Легка акумуляторна пила для обрізання гілок, UTI
7 840 ₴
3 920 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8532320
Потужна пила для обрізання дерев і чагарників Parkside (Німеччина), Легка акумуляторна пила для обрізання гілок, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
✅ для потужного розпилювання гілок діаметром до 80 мм
✅ із зубчастим ободом, що підтримує гілки
✅ ергономічна, м'яка ручка.
✅ з практичним чохлом для перенесення
✅ тригер із безступеневим регулюванням швидкості
✅ перемикач ліворуч/праворуч (з заокругленими краями) слугує запобіжним вимикачем
✅ металева ручка для заміни леза без інструментів
✅ Світлодіодний індикатор рівня заряду (зелений/жовтогарячий/червоний)
✅ захист від перевантаження
✅ контроль вихідного короткого замикання
✅ до комплекту постачання входить акумулятор і зарядний пристрій
✅ до комплекту входить: 1 пиляне полотно для дерева, 1 опорна планка для гілок.
Технічні характеристики
✅ оберти холостого ходу двигуна: 0 - 2700 хв-1
✅ висота підіймання: 20 мм
✅ глибина пропилу в деревині: 80 мм
✅ глибина різання в металевих профілях/металевих трубах: 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключова заміна обладнання | Да |
| Висота пропилу | 80 мм |
| Ємність акумулятора | 2 мА/год |
| Код | 960437-Q1 |
| Максимальна частота руху різального інструменту | 2700 хід/хв |
| Маятниковий хід | Да |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Обмеження пускового струму | Да |
| Плавне регулювання швидкості | Да |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Да |
| Розмір ходу полотна | 22 мм |
| Регулювання кількості обертів | Да |
| Система гасіння вібрації | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Потужна пила для обрізання дерев і чагарників Parkside (Німеччина), Легка акумуляторна пила для обрізання гілок, UTI |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 920 ₴









