Топ продаж
-50%

Пила електрична шабельна для дерева, Електричну шабельну пилу, Електрична пила шабельна для дерева Grand (Чехія), UTI
7 540 ₴
3 770 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6468416
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пила електрична шабельна для дерева, Електричну шабельну пилу, Електрична пила шабельна для дерева Grand (Чехія), UTI
Шабельна пила GRAND (валіза, 2 пилочки) - Нова модель якісного інструменту для розпилювання плоского матеріалу. Особливо корисна така пила буде для садівників. Обрізання гілок або прутів без обмеження електрокабелем. Чудово збалансована конструкція інструмента дає змогу працювати з ним на висоті або у важкодоступних місцях, а рельєфна гумова накладка на ручці унеможливлює момент ковзання в руках. Сучасний круглий шток і швидкозатискна система встановлення різального полотна.
Переваги моделі:
- Подвійна комплектація;
- Світлодіодна підсвітка робочої зони;
- Індикатор рівня розряду;
- Круглий шток;
- Самозатискний патрон;
- Збільшений ресурс Li-ion акумулятора.
Робочі параметри:
- Акумулятор 20 В/2 Агод;
- Час заряджання 60 хв;
- Кількість ходів 0-3000 за хвилину;
- Хід полотна 15 мм;
- Вага пили з акумулятором 1,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 1.5 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір ходу полотна | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Безключова заміна оснащення | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970734-Q1 |
| Тип призначення | Пила електрична шабельна для дерева, Електричну шабельну пилу, Електрична пила шабельна для дерева Grand (Чехія), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 770 ₴









