
Маленька пила для дерева електрична, Електрична пила для професійного використання 1600 Вт Parkside (Німеччина), UTI
7 940 ₴
3 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3189499
Маленька пила для дерева електрична, Електрична пила для професійного використання 1600 Вт Parkside (Німеччина), UTI
-
швидкість ланцюга до 14,5 м/с
-
Меч завдовжки 41,5 см з ефективною довжиною різання 34 см.
-
ефективний двигун 1600 Вт
-
суцільний ланцюг 14 дюймів із кроком 3/8 дюйма та 52 ланками для гарної різальної здатності
-
автоматична система змащення ланцюга
-
ручна система натягування ланцюга
-
високоякісний меч Parkside і ланцюг
-
комфортна робота завдяки ергономічному дизайну ручки
-
Дворучний захисний вимикач з Quick-Stop (< 0,12 с)
-
міцна металева пробка
-
міцна, надміцна металева шестерня
-
захист від випадкового ослаблення кабелю завдяки вбудованому фіксатору
-
з віконцем рівня оливи та кришкою олійного бака, що замикається
Аксесуари: 1 захисна кришка, 1 універсальний ключ
Технічні характеристики
-
потужність під'єднання: 1600 Вт
-
електроживлення: 230-240В/50Гц
-
довжина меча: приблизно 41,5 см
-
довжина різання: приблизно 34 см
-
швидкість ланцюга: не більш ніж 14,5 м/с
-
швидке ланцюгове гальмо: < 0,12 сек.
-
місткість оливного бака: приблизно 265 мл
Матеріал
-
метал, пластик
Розміри
-
бензопила: приблизно 79 х 25 х 19,5 см
-
шнур живлення: приблизно 12,5 см (довжина)
Ваги
-
приблизно 3,759 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина пропилу, (мм) | 345 |
| Довжина шини | 415 мм |
| Об'єм масляного бака | 265 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960433-Q1 |
| Тип призначення | Маленька пила для дерева електрична, Електрична пила для професійного використання 1600 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
- Ціна: 3 970 ₴








