Топ продаж
-50%

Чудова електрична пила для домашнього користування 2600 Вт Grand (Чехія), Електрична ланцюгова пила для чагарників, UTI
5 580 ₴
2 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2983406
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чудова електрична пила для домашнього користування 2600 Вт Grand (Чехія), Електрична ланцюгова пила для чагарників, UTI
Пила електрична ланцюгова GRAND з боковим розташуванням двигуна призначена для розпилювання колод середнього діаметра різних порід деревини. Пила має збалансовану конструкцію, на ручці є рельєфна зона для гарної фіксації інструмента в руці. Передня ручка доповнена пластиковим щитом для захисту рук оператора від стружки або гілок, що вилітає.

Робочі параметри:
- Потужність електродвигуна 2,6 кВт;
- Швидкість переміщення ланцюга 480 м/хв;
- Довжина шини 350 мм;
- Об'єм оливного бака 110 мл;
- Вага інструмента 4 кг.
Переваги:
- Високий показник потужності;
- Автоматичне подавання оливи;
- Зручна ручка;
- Безключова натягування;
- Міцна конструкція.
Комплектація

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4 кг |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 110 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951494-Q1 |
| Тип призначення | Чудова електрична пила для домашнього користування 2600 Вт Grand (Чехія), Електрична ланцюгова пила для чагарників, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 790 ₴










