Топ продаж
-50%

Універсальна пила електрична для саду 2700 Вт Grand (Чехія), пила для будівництва та домашніх робіт, UTI
6 532 ₴
3 266 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1188744
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Універсальна пила електрична для саду 2700 Вт Grand (Чехія), пила для будівництва та домашніх робіт, UTI
Пила електрична ланцюгова GRAND з бічним розташуванням двигуна вирізняється високою продуктивністю та зручністю в експлуатації.
Міцна конструкція моделі доповнена металевою редукторною частиною. Попри це пилка не має великої маси та має чудову маневровість.
Основна та додаткова ручки прогумовані для гарної посадки інструмента в руках. Спеціальний пластиковий захист встановлюється на передній частині корпусу для захисту рук оператора від осколків і стружки деревини. Олія на ланцюг подається автоматично, але його кількість регулюється вручну.

Робочі характеристики:
- Потужність електромережу 2,7 кВт;
- Переміщення ланцюга 480 м/хв;
- Місткість оливного бака 110 мл;
- Шина 405 мм.
Переваги:
- Чудовий рівень продуктивності;
- Посилений корпус із бічним двигуном;
- Контроль подавання оливи на ланцюг;
- Витривала модель;
- Гарне охолодження.
Комплект постачання:
- Електропила Гранд;
- Шина;
- Ланцюг;
- Щітки;
- Ключ;
- Захист для рук.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Довжина пропилу, (мм) | 395 |
| Довжина шини | 405 мм |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Легкий запуск | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Праймер | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951701-Q1 |
| Тип призначення | Універсальна пила електрична для саду 2700 Вт Grand (Чехія), пила для будівництва та домашніх робіт, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 266 ₴









