
Універсальна пила електрична для саду, надійна електрична пила ланцюгова для домашнього господарства 2800 Вт Grand (Чехія), UTI
7 464 ₴
3 732 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9555456
Універсальна пила електрична для саду, надійна електрична пила ланцюгова для домашнього господарства 2800 Вт Grand (Чехія), UTI
Електропила ланцюгова Grand — високоякісний продуктивний інструмент, який буде цікавий як аматорам, так і професіоналам. Ця пила ідеально підійде для робіт під час будівництва будинку, заготівлі дров, догляду за садом.
Автоматичне змащення ланцюга (плунжерним насосом), поздовжнє розташування двигуна неабияк спрощує роботу з інструментом. Пила не вимагає будь-яких особливих навичок у роботі й обслуговуванні. Для початку роботи досить лише залити оливу для змащення ланцюга та під'єднати інструмент до мережі живлення 220 В!
Модель Grand для підвищення безпеки оператора має низку захисних пристроїв: кнопка блокування увімкнення, (захист від випадкового натискання пускової кнопки), інерційний важіль (екстрене гальмування ланцюга в разі відскоку пилки).
Особливості:
-
сучасний дизайн, зручність обслуговування
-
аварійна зупинка ланцюга
-
автоматичне змащення ланцюга
-
індикатор рівня оливи
-
поздовжнє розташування двигуна
Комплектація:
-
пила ланцюгова Grand;
-
пиляльна шина;
-
пиляльний ланцюг;
-
ключ;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка
Характеристики:
| Виробник: | Гранд |
| Потужність, Вт: | 2800 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Швидкість ланцюга, м/сек: | 13 |
| Довжина шини, мм: | 405 |
| Крок ланцюга: | 3/8” |
| Найбільша довжина різання, мм: | 395 |
| Об'єм оливного бачка, мл: | 270 |
| Вага, кг: | 4,7 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 4.7 кг |
| Довжина шини | 405 мм |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960432-Q1 |
| Тип призначення | Універсальна пила електрична для саду, надійна електрична пила ланцюгова для домашнього господарства 2800 Вт Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 3 732 ₴









