Топ продаж
-50%

Акумуляторна ланцюгова мініпила, акумуляторна ланцюгова ланцюгова мініпилка для обрізання дерев і розпилювання дров Parkside (Німеччина), UTI
11 152 ₴
5 576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9602469
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна ланцюгова мініпила, акумуляторна ланцюгова ланцюгова мініпилка для обрізання дерев і розпилювання дров Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
- Для обрізання дерев, чагарників і невеликих дерев.
- Надзвичайно компактний, мала вага — для зручного та швидкого різання.
- Функція швидкої заміни ланцюга без інструментів.
- Тихий ланцюг із низьким рівнем вібрації.
- Протиковзна ручка з запобіжним вимикачем.
- Також ідеально підходить для обробних дощок, призм і колод або для виготовлення виробів.
Технічні характеристики
- Максимальна довжина різання: приблизно 12,5 см.
- Швидкість ланцюга: приблизно 5,6 м/с.
- Рівень шуму: 90 дБ
- Час роботи: 20/38 хв.
Розміри
- добре. 37 х 7,5 х 16,5 см
Час
- добре. 1,28 кг
Аксесуари, що постачаються:
- 1x захисний чохол для ланцюга
- 50 мл органічної олії для ланцюгів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 16 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 8 м/сек |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1.9 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Да |
| Час заряджання акумулятора | 50 хв |
| Ємність акумулятора | 2 мА/год |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Да |
| Код | 960467-Q1 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Да |
| Розташування двигуна | Поперечне |
| Система гасіння вібрації | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Акумуляторна ланцюгова мініпилка, акумуляторна ланцюгова ланцюгова мініпилка для обрізання дерев і розпилювання дров Parkside (Німеччина), UTI |
| Тип паковання | Пластиковий кейс |
| Гальмо ланцюга | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 576 ₴










