
Акумуляторна ланцюгова пила для обрізання дерев, Портативна електрична пила для обрізання дерев Parkside (Німеччина), UTI
12 344 ₴
6 172 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4814501
Акумуляторна ланцюгова пила для обрізання дерев, Портативна електрична пила для обрізання дерев Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 4 А та зарядний пристрій
-
Швидкість ланцюга: 6,5 м/с
-
Макс. Довжина різу: ок. 23 см
-
Для зручного бездротового різання
-
Ідеально підходить для ефективного обрізання рослин, рубання дров або видалення відходів
-
Меч із міцним і міцним різальним ланцюгом
-
Швидке натягування ланцюга без інструментів
-
Гальмо із захистом від відбою
-
Автоматична система змащення ланцюга
-
Заміна ланцюга без інструментів
-
Нековзна ручка з запобіжним вимикачем
Набір містить: 1x кришка бару, 180 мл оливи для ланцюга
Технічні параметри
-
Швидкість руху ланцюга: 6,5 м/с
-
Місткість оливного бака: 270 мл
-
Меч: Oregon 10" Double-Guard
-
Ланцюг: Oregon 90PX040X
-
Роз'єм ланцюга: 3/8 дюйма (9,5 мм)
-
Зубці зірочки ланцюгового привода: 6
-
Номінальна напруга: 20 В
Розміри
-
Довжина різу: ок. 23 см
-
Вага: ок. 3,25 кг
-
Довжина меча: 30,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина шини | 30 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 3 кг |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Да |
| Час заряджання акумулятора | 60 хв |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Ємність акумулятора | 4 мА/год |
| Код | 960466-Q1 |
| Призначення | Відрізний |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Розташування двигуна | Поздовжня |
| Система гасіння вібрації | Да |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Акумуляторна ланцюгова пила для обрізання дерев, Портативна електрична пила для обрізання дерев Parkside (Німеччина), UTI |
| Тип паковання | Паперова коробка |
| Гальмо ланцюга | Да |
- Ціна: 6 172 ₴










