
Ручна циркулярна пила для меблевого виробництва Parkside (Німеччина), Циркулярна пила для домашньої майстерні, UTI
9 936 ₴
4 968 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8328345
Ручна циркулярна пила для меблевого виробництва Parkside (Німеччина), Циркулярна пила для домашньої майстерні, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
-
Перемикач увімкнення/вимкнення зі швидкою зупинкою
-
Вставна лазерна напрямна
-
Маятниковий захисний кожух із поворотним важелем
-
Адаптер для зовнішнього пиловидалення
-
Проста заміна леза завдяки блокуванню шпинделя
-
Ергономічна ручка з запобіжним вимикачем, яким можна керувати з обох боків
-
до наявних у продажу дисків діаметром 150 мм
-
вмик. футляр для перенесення
Технічні параметри
-
напруга: 20 В
-
Частота обертання холостого ходу: 3800 хв-1
-
Кут різання: 0-45°
-
Макс. Глибина пропилу (в деревині) під кутом 0°: 0-48 мм, за 45 °0–36 мм
Ваги
-
ок. 2,15 кг
Розміри
-
Ручна пила: ок. 294 x 263 x 181 мм
-
Поздовжній упор: ок. 260 x 124 x 33,6 мм
-
Шестигранний ключ: ок. 85 x 32 мм
-
всмоктувальна муфта: ок. 45 x Ø 35 мм
Аксесуари в комплекті:
-
Щит діаметром 150 x Ø 16 мм з: 24 зубцями
-
1x шестигранний ключ
-
1x Поздовжній паркан
-
1x Муфта для зовнішньої всмоктувальної системи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.8 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна глибина пропілу | 48 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960447-Q1 |
| Тип призначення | Ручна циркулярна пила для меблевого виробництва Parkside (Німеччина), Циркулярна пила для домашньої майстерні, UTI |
- Ціна: 4 968 ₴









