Топ продаж
-50%

Акумуляторна ручна циркулярна пила, Циркулярна пила для дерева ручна електрична дискова Parkside (Німеччина), UTI
8 712 ₴
4 356 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2716360
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна ручна циркулярна пила, Циркулярна пила для дерева ручна електрична дискова Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
- Циркулярна пила (літій-іонна 12 В, діаметр 85 мм, 2 А·год)
- Плавне регулювання глибини та кута різання — пиловидалення
- Кількість зубів 20
- Угол среза 45 градусов
- Напруга 12 вольтів
- Диск — 85 мм
СВІЙСТВА:
- Вільне регулювання: плавне регулювання глибини та кута різання
- Для стандартних пиляльних полотен із Ø 85 мм (наприклад, B. from Parkside)
- 60-хвилинний швидкий зарядний пристрій з автоматичним вимкненням заряджання (окреме)
- Акумулятор: літій-іонний, 12 В (2 А·год) (окремо)
- 3-ступеневий індикатор стану акумулятора
- Вбудована світлодіодна робоча лампа, кут різання: прибл. 0-45 °
- Маятниковий захисний кожух із висувним важелем
- Зовнішній роз'єм для пиловидалення містить адаптер
- Проста заміна пиляльного полотна завдяки блокуванню шпинделя
- Вбудований світлодіодний робочий ліхтар
- Ергономічна м'яка ручка з перемикачем безпеки, яким можна керувати з обох боків
Комплектація
- 1 акумуляторна дискова паркетна пила Parkside
- 1 адаптер для зовнішнього пиловидалення
- 1 паралельний упор
- 1 пиляльний диск діаметром 85 x 15 мм — 20 зубів
- 1 шестигранний ключ
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Кут різання: прибл. 0-45 °
- Матеріал корпусу PA6-GF30
- М'яка ручка: термопластичний еластомер
Розміри:
- Ручна циркулярна пила з акумулятором: Ш 283 x В 161 x Г 165 мм
- Ручна циркулярна пила без акумулятора: Ш 253 x В 161 x Г 165 мм
- Зарядний пристрій: Ш 117 x В 52 x Г 96 мм
- Паралельний хід: Ш 262 x В 89,5 x Г 30 мм
- Адаптер для всмоктування: діаметр: 35 мм, висота: 45 мм.
- Корпус: Ш 318 x В 236 x Г 146 мм.
Вага:
- Ручна циркулярна пила з акумулятором: 1350 г
- Ручна циркулярна пила без акумулятора: 1170 г
- Зарядний пристрій: 245 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 15 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна глибина пропілу | 26 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 85 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970725-Q1 |
| Тип призначення | Акумуляторна ручна циркулярна пила, Циркулярна пила для дерева ручна електрична дискова Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 356 ₴










