Топ продаж
-50%

Ручна циркулярна пила для меблевого виробництва 710 Вт Parkside (Німеччина), Циркулярна пила для домашньої майстерні, UTI
7 892 ₴
3 946 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8889743
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручна циркулярна пила для меблевого виробництва 710 Вт Parkside (Німеччина), Циркулярна пила для домашньої майстерні, UTI
Потужність: 710 Вт
Кількість обертів: 5500 об/хв.
Глибина різання: 0–27 мм
✓ З поворотною захисною кришкою
✓ Швидкознімний важіль і точна шкала
✓ Індикатор під'єднання до мережі.
Увімкнено:
1 пиляльне полотно зі швидкорізальної сталі (80 зубців), 1 пиляльне полотно зі швидкорізальної сталі (60 зубців), 1 алмазне полотно, 1 полотно TCT (30 зубців), 1 паралельний упор, 1 монтажний ключ, 1 витяжний шланг (2 м, включно зі з'єднувачом), 1 лужна батарейка таблеткового типу (для лазера)
Опис
- призначений для дерева, пластику, кераміки, алюмінію, міді або легких будівельних матеріалів, як-от гіпсокартон.
- під'єднаний лазер підвищує точність різання
- плавне регулювання глибини різання від 0 до 27 мм за допомогою швидкозатискного важеля та точної шкали.
- висока безпека завдяки поворотній захисній кришці з розблокованим блокуванням глибини
- проста заміна диска завдяки фіксатору шпинделя SPINDLE LOCK
- під'єднання для зовнішньої аспіраційної системи — за допомогою спеціального шланга завдовжки 2 метри та конектора.
- ергономічний дизайн із нековзним покриттям Softgrip і напрямною ручкою.
- індикатор під'єднання до мережі
- для наявних у продажу дисків діаметром 89 мм
Технічні характеристики
- Номінальна потужність: 710 Вт
- глибина різання: 0–27 мм
- номінальна швидкість холостого ходу: 5500 об/хв
- посібник: лазер
- Блокада: БЛОКУВАННЯ ШПІНДЕЛЮ
- довжина кабелю: 4 м
Матеріал
- скловолокно, пластик
Розміри
- добре. 34,5 х 20,4 х 10,2 мм
Ваги
- добре. 2,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.54 кг |
| Максимальна глибина пропілу | 27 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 89 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960448-Q1 |
| Тип призначення | Ручна циркулярна пила для меблевого виробництва 710 Вт Parkside (Німеччина), Циркулярна пила для домашньої майстерні, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 946 ₴









