
Дискова пила для дерева для поздовжнього пиляння 1350 Вт Parkside (Німеччина), Ручна циркулярна пила для професіоналів, UTI
8 608 ₴
4 304 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8841737
Дискова пила для дерева для поздовжнього пиляння 1350 Вт Parkside (Німеччина), Ручна циркулярна пила для професіоналів, UTI
Опис продукту
-
плавне регулювання швидкості — оптимальне настроювання швидкості для різних матеріалів, як-от масив дерева, ДСП, пластик і легкі будівельні матеріали.
-
Підходить для наявних у продажу дисків діаметром 190 мм і отвором 20 мм.
-
плавний пуск з електронним регулюванням (Soft Start)
-
автоматичне підвищення потужності — інтелектуальне керування потужністю
-
можливість безступеневого регулювання глибини та кута різання
-
Паралельний упор і під'єднуваний лазер забезпечують точну роботу та точні результати різання.
-
ергономічна ручка з двостороннім запобіжником.
-
нековзна ручка з м'якою накладкою
-
Поворотна захисна кришка з поворотним важелем
-
під'єднання для зовнішнього пиловидалення
-
проста заміна диска завдяки фіксатору шпинделя SPINDLE LOCK
Технічні характеристики
-
під'єднана потужність: 1350 Вт
-
Швидкість холостого ходу: 2200-4700 об/хв
-
кут різання: 0-45°
-
глибина різання за 0°: макс. 65 мм.
-
глибина різання під кутом 45°: макс. 44 мм.
Матеріал
-
алюміній, пластик
Розміри
-
ручна циркулярна пила (з акумулятором і полотном із 24 зубцями): прибл. 30,2 x 24,9 x 26,2 см.
-
паралельний упор: ок. 28,7 х 14,9 х 3,5 см.
-
під'єднання до системи впуску: ок. Ø 3,6 см
-
диск (48 зубців або 24 зубці): ок. Ø 190 мм кожен.
-
довжина шнура живлення: приблизно 3 м.
Ваги
-
ручна циркулярна пила (з акумулятором і полотном із 24 зубцями): ок. 4,145 кг.
-
паралельний упор: ок. 148 г.
-
під'єднання до аспіраційної системи: ок. 8,3 г.
-
диск (48 зубців): ок. 268 г.
-
диск (24 зубці): ок. 255 г.
Аксесуари, що входять до комплекту:
-
2 диска ( 190 x 20 мм) з 24 або 48 зубцями (один встановлений)
-
1 паралельна зупинка
-
1 торцевий шестигранний ключ (вмонтований тримач)
-
1 з'єднання для зовнішнього всмоктування
-
2 батареї (для лазера)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960446-Q1 |
| Тип призначення | Дискова пила для дерева для поздовжнього пиляння 1350 Вт Parkside (Німеччина), Ручна циркулярна пила для професіоналів, UTI |
- Ціна: 4 304 ₴










