Топ продаж
-50%

Пила ручна циркулярна електрична дискова для дерева 2000 Вт/185 мм Asaka (Японія), Пила дискова циркулярна для дерева, UTI
6 932 ₴
3 466 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7192927
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пила ручна циркулярна електрична дискова для дерева 2000 Вт/185 мм Asaka (Японія), Пила дискова циркулярна для дерева, UTI
Дискова пилка Asaka — використовується для поздовжнього, поперечного та прямого різання. Це необхідно для пристосування в майстернях, а також для ремонту та домашньої роботи.
Особливості:
- Циркулярна пила має литу алюмінієву станину.
- Пила відповідає високим вимогам безпеки.
- Висока потужність двигуна 2000 Вт, високий крутний момент 6000 об./хв для швидкого та точного різання.
- Пристрій має додаткову зручну ручку.
Характеристики:
- Живлення: 230 В~50 Гц;
- Потужність: 2000 Вт;
- Розміри диска: 185 мм;
- Вага: 5.1 кг;
- Максимальна глибина пропилювання 65 мм;
- Максимальна кількість обертів: 6000 об/хв.
Комплектація:
- Дискова циркулярна пилка ASAKA;
- Иструкция;
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asaka |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 5.1 кг |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960444-Q1 |
| Тип призначення | Пила ручна циркулярна електрична дискова для дерева 2000 Вт/185 мм Asaka (Японія), Пила дискова циркулярна для дерева, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 466 ₴









