Топ продаж
-50%

Електрична ручна циркулярна пила, Циркулярна пила для дерева ручна електрична дискова 2700 Вт Euro Craft (Польща), UTI
7 892 ₴
3 946 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9432426
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична ручна циркулярна пила, Циркулярна пила для дерева ручна електрична дискова 2700 Вт Euro Craft (Польща), UTI
Дискова пила Euro Craft — використовується для поздовжнього, поперечного, прямого різання та деревооброблення. Це необхідно для пристосування в майстернях, а також для ремонту та домашньої роботи.
Пила обладнана електродвигуном 2700 Вт і пилою діаметром 200 мм. Максимальна глибина різання діаметром диска становить 60 мм. Корпус двигуна виготовлений із високоміцних, жорстких пластмас, стійких до механічних пошкоджень і зношування. Основна захисна кожух і нижня основа є металом.
Особливості:
- Пила відповідає високим вимогам безпеки.
- Циркуляр обладнана елементами, які дають змогу його прикріплювати до столу та можливість різання під кутом 45°.
- Висока потужність двигуна 2700 Вт, високий крутний момент 5500 об./хв для швидкого та точного різання.
- Пристрій має додаткову ручку.
Характеристики:
- Живлення: 230 В~50 Гц;
- Потужність: 2700 Вт;
- Оберт: 5500 об./хв;
- Розміри диска: 200 мм.
Комплектація
- Дискова циркулярна пила
- Картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960443-Q1 |
| Тип призначення | Електрична ручна циркулярна пила, Циркулярна пила для дерева ручна електрична дискова 2700 Вт Euro Craft (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 946 ₴










