
Ручна циркулярна пила для точного різання 2150 Вт/185 мм Grand (Чехія), Пила дискова для поздовжнього розпилювання, UTI
5 908 ₴
2 954 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8168853
Ручна циркулярна пила для точного різання 2150 Вт/185 мм Grand (Чехія), Пила дискова для поздовжнього розпилювання, UTI
Пила дискова Grand — якісний інструмент побутового класу, що застосовується в столярному виробництві. Призначена для розпилювання заготівок із деревини, ДСП, OSB, ламінату. Для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи, а також регулювання глибини пропилювання в межах 0-65 мм.
Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий час безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Особливості:
-
потужний двигун
-
широка опорна платформа
-
регулювання глибини та нахилу різання
-
оптимальний викид тирси
-
пиляльний диск у комплекті
Комплектація
-
пила дискова Grand;
-
пиляльний диск;
-
паралельна напрямна;
-
ключ;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка.
Характеристики:
| Виробник: | Гранд |
| Потужність, Вт: | 2150 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Частота обертання, об/хв: | 5500 |
| Діаметр пиляльного диска, мм: | 185 |
| Діаметр отвору, мм: | 20 |
| Максимальна глибина пропилювання, мм: | |
| за кута 90° | 65 |
| за кута 45° | 44 |
| Ширина різу, мм: | 3,5 |
| Вага, кг: | 3,6 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 3.6 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2150 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960441-Q1 |
| Тип призначення | Ручна циркулярна пила для точного різання 2150 Вт/185 мм Grand (Чехія), Пила дискова для поздовжнього розпилювання, UTI |
- Ціна: 2 954 ₴





