
Заглибна дискова пила професійна, Ручна циркулярна пила для професіоналів 2400W Grand (Чехія), Ел пилу дискову, UTI
7 484 ₴
3 742 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2822531
Заглибна дискова пила професійна, Ручна циркулярна пила для професіоналів 2400W Grand (Чехія), Ел пилу дискову, UTI
Пила дискова Grand — це модель побутового класу, яка використовується під час розпилювання ламінату, деревно-пільних матеріалів і натуральної деревини. Виріб виділяється високою потужністю, і укомплектований двигуном 2400 Вт, що дає змогу розвивати швидкість до 5500 об./хв. На інструмент можна встановлювати пиляльні диски у 200 мм діаметром.
Для зручності в роботі є можливість зміни кута нахилу пиляльного диска до 45 градусів до основи, а також регулювання глибини пропилювання в межах 0-70 мм. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні.Довочний час безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.

Переваги:
- регульований нахил і глибина різання — це істотно розширює сферу експлуатації;
- довговічність — модель захищена від пилу та зношування;
- переворот і кріплення до столу — зручність майстра має значення;
- фіксація увімкнення — це дає змогу зосередитися на виконуваних завданнях;
- чудова комплектація — разом із пилкою ви отримуєте адаптер для пилососа, бічну лінійку, паралельний упор, ключ, диск, інструкцію, кріплення для фіксації на столі та захисний кожух.

Характеристики:
| Потужність (Вт) | 2400 |
| Діаметр пиляльного диска (мм) | 200 |
| Напруга (В) | 220 |
| Частота струму (Гц) | 50 |
| Тип живлення | От сети |
| Швидкість обертання (об/хв) | 5500 |
| Глибина різання (45°) (мм) | 50 |
| Глибина різання (90°) (мм) | 75 |
| Макс. глибина пропилювання (мм) | 75 |
| Посадковий діаметр (мм) | 30 |
| Функція перевороту в стаціонарне положення | Є |
| Наявність настільного кріплення | Є |
| Вага (кг) | 6.2 |
| Клас захисту корпусу | IP20 |
| Комплектація | 2 струбцини Інструкція з експлуатації, Картонне паковання, Ключ для зміни обладнання, Перехідник для пилососа, Пиляльний диск, Торцювальна планка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 5 кг |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Паралельний упор | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951508-Q1 |
| Тип призначення | Заглибна дискова пила професійна, Ручна циркулярна пила для професіоналів 2400W Grand (Чехія), Ел пилу дискову, UTI |
- Ціна: 3 742 ₴










