Топ продаж
-50%

Електрична шабельна пила для дерева та металу, Монтажна пила для металу з твердосплавним диском 2950W LEX (Польща), UTI
10 012 ₴
5 006 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7691343
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична шабельна пила для дерева та металу, Монтажна пила для металу з твердосплавним диском 2950W LEX (Польща), UTI
Монтажна пила для металу LEX — призначена для різання різних металевих заготовок. Верстат приводиться в роботу потужним 2950 Вт. електромотором і точно ріже пиляльний диск діаметром 350 мм.
Для фіксації заготовки в будь-якому положенні на станині передбачені лещата. Труборез LEX також має біля основи гумові ніжки, що дають змогу знизити вібрацію під час роботи.

| Особливості: |
- Надійний верстат для різання металу
- Потужний електродвигун
- Настроювання кута різання за допомогою важеля, без додаткового інструменту
- Міцний твердосплавний диск

| Характеристики: |
- Виробник: LEX
- Живлення: 230V - 50Hz
- Потужність: 2950 Вт
- Швидкість обертання: 3900 об/хв
- Діаметр диска: 350 мм
- Діаметр отвору: 25,4 мм
- Різання під заданим кутом: 15/30/45 °C
- Двигун: щітковий
- Вага: 12 кг
- ГАРАНТІЯ: 1 рік

| Комплектація |
- Монтажна пила для металу LEX LXCM295
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній коробці


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 12 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 350 мм |
| Споживана потужність | 2950 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951507-Q1 |
| Тип призначення | Електрична шабельна пила для дерева та металу, Монтажна пила для металу з твердосплавним диском 2950W LEX (Польща), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 006 ₴










