Топ продаж
-50%

Професійний електричний ручний лобзик електролобзик Parkside (Німеччина), Потужний електричний ручний електролобзик, UTI
8 120 ₴
4 060 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3931368
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Професійний електричний ручний лобзик електролобзик Parkside (Німеччина), Потужний електричний ручний електролобзик, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис продукту
- Швидке різання й оптимальне виконання криволінійних пропилів завдяки 3-ступеневому регулюванню нахилу
- Точне регулювання різання
- Запобіжний вимикач із безступеневим регулюванням ходу
- 6 вийманих кутів різання
- Швидкознімний поздовжній упор із барашковими гвинтами
- вбудоване світлодіодне робоче освітлення
- Швидкознімний патрон SAW LOCK для легкої заміни полотна
- під'єднання до зовнішньої всмоктувальної системи — вмик. муфту
- прозорий, складаний і знімний чохол
- Захисний кожух
- ергономічне покриття Softgrip
- Вбудований тримач ключів із шестигранною головкою
- Пластикова захисна пластина, що не руйнує поверхню
- у комплекті 3 високоякісних пиляльних диски (швейцарського виробництва)
- Аксесуари в комплекті: 1 пластиковий салазок, 2 пиляльний диски для дерева (швейцарського виробництва), 1 пиляльний диск для металу (швейцарського виробництва), 1 поздовжній упор, 1 шестигранний торцевий ключ, 1 роз'єм для зовнішнього всмоктування пилу
Технічні параметри
- Кількість ходів: 0-2700 об/хв
- Довжина ходу: 20 мм
- Діапазони регулювання нахилу: 1-3 і точне регулювання
- Кут різання: 0°/ліворуч 22,5°, 45°/праворуч 15°, 30°, 45°
- Макс. Глибина пропилу: 80 мм у деревині/5 мм у металі — 12 мм в алюмінії
- Двигун постійного струму
Розміри
- Лобзик (без акумулятора): ок. 237 x 197 x 73 мм
- Корпус: 364 x 311 x 116 мм
Матеріал
- корпус: поліамід (PA6 + GF30)
- ручка: термопластичний еластомер (TPE)
- корпус: поліетилен високої щільності (ПЕВП)
Ваги
- Лобзик (без акумулятора): 1740 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2700 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960302-Q1 |
| Тип призначення | Професійний електричний ручний лобзик електролобзик Parkside (Німеччина), Потужний електричний ручний електролобзик, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴








