
Потужний електричний ручний електролобзик, Електричний лобзик для професійних робіт Parkside (Німеччина), UTI
7 712 ₴
3 856 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2768608
Потужний електричний ручний електролобзик, Електричний лобзик для професійних робіт Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
портативна бездротова лобзикова пилка, яка працює на літій-іонному акумуляторі 12 вольтів. Вона обладнана швидким затискачем для швидкої зміни лез і підходить для різних матеріалів, включно з деревом, пластиком і металом.
Лобзикова пилка має потужний двигун із регулюванням швидкості та зручний режим настроювання кута нахилу для точніших різань. Її ергономічна ручка з антиковзним покриттям забезпечує комфортне та стійке зчеплення під час роботи.
Характеристики
- Постійне керування потужністю — автоматичне електроживлення для постійної продуктивності різання
- Пришвидшений процес пиляння завдяки 2-ступеневому регульованому маятниковому ходу
- Плавне регулювання без маятника
- Регульована кількість ударів
- Регульований кут різання з обох боків
- Ковзне кріплення для взуття з пластику, що захищає поверхню
- Ергономічна зона захоплення з нековзним покриттям Softgrip
- Вбудоване світлодіодне робоче світло
- Складаний та знімний захист пили з прозорого матеріалу
- защита от осколков
- Лінія різання без стружки завдяки функції обдування
- З'єднання для зовнішнього пиловидалення — включно з витяжною насадкою з перехідником
- Швидкозатискний патрон SAW LOCK для простої заміни пиляльного диска
- Для наявних у продажу дискових пил із кулачковим валом (наприклад, від Parkside, Bosch, Metabo, Makita)
- 3-ступеневе зображення стану батареї на пристрої
- Включно з чохолом для перенесення
Аксесуари в комплекті: 1 пиляльний диск для дерева, 1 пиляльний диск для металу, 1 напрямна планка, 1 адаптер для зовнішнього пиловидалення, включно з перехідником, 1 шестигранний ключ.
Специфікації
- Режим роботи: 2 рівні маятникового підйому + точне регулювання
- Частота ходу без навантаження: 1500–2800 об./хв
- Довжина ходу: 18 мм
- Максимальна глибина пропилу: 70 мм у дереві/3 мм в алюмінії
- Кут різання: 0°/вліво 22,5°, 45°/вправо 15°, 30°, 45°
матеріал
пластик, скловолокно
Розміри
приблизно 23,9 х 16,7 х 7,3 см
Вага
приблизно 1.414 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.41 кг |
| Довжина ходу пилки | 18 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960301-Q1 |
| Тип призначення | Потужний електричний ручний електролобзик, Електричний лобзик для професійних робіт Parkside (Німеччина), UTI |
- Ціна: 3 856 ₴










