Топ продаж
-50%

Електролобзик для випилювання для дерева, Лобзик для дерева, Потужний електричний ручний електролобзик Parkside (Німеччина), UTI
6 112 ₴
3 056 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7165119
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електролобзик для випилювання для дерева, Лобзик для дерева, Потужний електричний ручний електролобзик Parkside (Німеччина), UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
- Потужність: 800 Вт
- Довжина ходу: 26 мм
- Швидкість: 0 – 3100 об./хв
- Глибина різу: максимум 80 мм у дереві/12 мм в алюмінії/8 мм у металі
- Кроки маятникового ходу: 1-3 і настроювання тонкого різання
- Зріз зліва/праворуч: 0°/22,5°/45°
- Регулювання кута пили: без інструментів
- Лазерне та світлодіодне робоче світло
- Вага: 2,4 кг
Опис:
- Швидкий хід пиляння й оптимальний поворот завдяки ходу маятника, який можна регулювати в трьох положеннях.
- Точне регулювання пили без маятникового ходу.
- Електронне регулювання швидкості від 0-3100 об./хв.
- Регульована без інструментів опорна пластина з регульованими кутами різання з обох боків 0°/22,5°/45°.
- Ергономічна кругла ручка з нековзним гумовим покриттям.
- Лазерне наведення та світлодіодне робоче світло.
- Під'єднання до зовнішнього пиловідведення — включно з відсмоктувальними муфти з адаптером.
- Швидкозмінний тримач SAW LOCK для легкої заміни пиляного полотна.
- Прозорий захист пили.
- Захист від уламків.
- Для звичайних пилцевих полотен з одним кулачковим хвостовиком.
Комплект постачання:
- 1 х лобзик
- 1 х полотно для пилки для дерева
- 1 х полотно для пилки для металу
- 1 х парапірна планка
- 1 х адаптер для зовнішнього пиловідведення
- 1 х інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.4 кг |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Відсік для зберігання пилок | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970719-Q1 |
| Тип призначення | Електролобзик для випилювання для дерева, Лобзик для дерева, Потужний електричний ручний електролобзик Parkside (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 056 ₴










