
Електричний лобзик для фігурного випилювання, Ручний мережевий професійний лобзик електричний Grand (Чехія), UTI
5 352 ₴
2 676 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1787826
Електричний лобзик для фігурного випилювання, Ручний мережевий професійний лобзик електричний Grand (Чехія), UTI
Лобзик електричний Grand — це професійний інструмент, розроблений для точного та швидкого виконання різних робіт, обладнаний потужним двигуном на 1300 Вт. Лобзик забезпечує стабільну роботу навіть за високих навантажень. Завдяки регулятору обертів, який дає змогу плавно настроювати швидкість у діапазоні від 500 до 2800 об./хв, інструмент легко адаптується до різних матеріалів і типів робіт.
Маятниковий хід із трьома позиціями забезпечує ефективне видалення стружки та підвищує продуктивність різання. Максимальна глибина пропилу в деревині становить 100 мм, а в металі — 8 мм, що дає змогу працювати із широким спектром матеріалів. Лобзик також обладнаний можливістю настроювання кута різання від 0 до 45 градусів вліво та вправо, що підвищує його універсальність.
Однією з ключових переваг моделі є безключовий затискач полотна, який неабияк спрощує і прискорює заміну різального полотна без додаткових інструментів. Лита алюмінієва платформа забезпечує високу точність і стабільність роботи, а також збільшену довговічність.
Лобзик Grand постачається в міцному пластиковому кейсі для зручного транспортування та надійного зберігання інструмента.
Характеристика:
- Номінальний режим роботи тривалий
- Споживана потужність 1300 Вт
- Кількість обертів 500-2800 об./хв.
- Найбільша глибина пропилювання:
— для дерева 100 мм.
- за сталі 8 мм.
- Напруга мережі живлення 220 В
- Частота тока 50 Гц
- Кількість позицій маятника — 3
- Маятниковий хід підкачування — є
- Кут різання — 0-45 (вліво/вправо)
- Регулювання числа обертів — є
- Тип платформи - лита алюмінієва
- Безключовий затискач для полотна — є
- Рівень шуму 86 дБ
Комплектність:
- Лобзик
- Паспорт 1шт.
- Пилочка 1шт.
- Паковання пластиковий кейс 1 шт.
- Вага 2.8 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.2 кг |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970717-Q1 |
| Тип призначення | Електричний лобзик для фігурного випилювання, Ручний мережевий професійний лобзик електричний Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 2 676 ₴










