
Професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1150W Grand (Чехія), Лобзик електричний із лазерним покажчиком, UTI
4 840 ₴
2 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3746136
Професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1150W Grand (Чехія), Лобзик електричний із лазерним покажчиком, UTI
Електролобзик Grand — високоякісний інструмент побутового класу, призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату, пластику, металу. Застосовується лобзик переважно в столярному виробництві.
Ця модель досить потужна — 1100 Вт, що цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів дає змогу задати швидкість ходу пилки, що дасть змогу працювати з матеріалами різної твердості.
Серед відмітних особливостей електролобзика Grand варто зазначити наявність лазера, механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна, низький рівень вібрацій і шуму, мала вага та зручний ергономічний дизайн

Особливості:
- електронний регулятор частоти подвійних ходів
- кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі
- можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво
- примусовий здування тирси з лінії різу
- надійна основа з алюмінію
- механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна
- лазерна указка

Характеристики:
- Напруга/ Частота: 220/50 В/Гц
- Потужність: 1050 Вт
- Число ходів штока: 800-3000 хід/хв
- Глибина різу:
- Сталь: 10 мм
- Кольорові метали: 20 мм
- Дерево: 100 мм
- Угол реза: +/-45
- Лазерний покажчик: Є
- Швидка заміна полотна: Є
- Маятниковий хід: 3 режими
- Вага: 2,3 кг

Комплектація
- електролобзик Grand;
- паралельна напрямна;
- пилка для дерева;
- адаптер для пилососа;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.4 кг |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1150 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 20 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 100 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кераміки) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 30 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951504-Q1 |
| Тип призначення | Професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1150W Grand (Чехія), Лобзик електричний із лазерним покажчиком, UTI |
- Ціна: 2 420 ₴










