
Електролобзик для домашнього використання, професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1070 Вт Grand (Чехія), UTI
4 100 ₴
2 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5545926
Електролобзик для домашнього використання, професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1070 Вт Grand (Чехія), UTI
Високоякісний інструмент побутового класу, призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату, пластику, металу.
Застосовується лобзик переважно в столярному виробництві. Ця модель досить потужна — 1070 Вт, що цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів дає змогу задати швидкість ходу пилки, що дасть змогу працювати з матеріалами різної твердості.
Серед відмітних особливостей електролобзика Grand варто зазначити наявність лазера, механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна, низький рівень вібрацій і шуму, мала вага та зручний ергономічний дизайн.
ОСОБЕННОСТИ:
-
електронний регулятор частоти подвійних ходів
-
кнопка фіксації вимикача для роботи в безперервному режимі
-
можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво
-
надійна основа з алюмінію
-
механізм швидкої (безінструментальної) заміни полотна
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
електролобзик Grand;
-
паралельна напрямна;
-
пилка для дерева;
-
адаптер для пилососа;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.3 кг |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1070 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 951702-Q1 |
| Тип призначення | Електролобзик для домашнього використання, професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1070 Вт Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 2 050 ₴








