
Електричний лобзик для фігурного випилювання, Електричний лобзик для професійних робіт 800 Вт Parkside (Німеччина), UTI
5 660 ₴
2 830 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9841184
Електричний лобзик для фігурного випилювання, Електричний лобзик для професійних робіт 800 Вт Parkside (Німеччина), UTI
Представляємо Вам електричну лобзикову пилу Parkside — універсальний електроінструмент, який дасть змогу із легкістю виконувати найрізноманітніші роботи з деревом, пластмасою, керамікою, сталі та металом. Потужний двигун потужністю 800 Вт і регулювання частоти ходу від 500 до 3000 обертів на хвилину дають змогу швидко та якісно виконувати різні типи різання.
Лобзик обладнаний швидкозмінним затискачем пиляльних лез і можливістю регулювання кута нахилу пиляльного полотна в діапазоні від -45° до +45°, що дає змогу різати під будь-яким кутом. Легко регульований адаптер пилососа дає змогу під'єднати пилосос для ефективного очищення місця роботи.
має ергономічний дизайн, гумову ручку та малу вагу, що забезпечує зручність і комфорт під час роботи. Також до комплекту з лобзиком входить набір додаткових пиляльних лез для різних матеріалів.
Опис продукту
- швидке різання завдяки 3-ступеневому змінному маятниковому ходу
- тонке регулювання різання
- електронне регулювання попереднього вибору ходу
- регульована нижня пластина з регульованими кутами різання з обох боків
- ергономічна ручка з протиковзним покриттям
- функція продування дає змогу різати без стружки
- під'єднання до зовнішньої аспіраційної системи з всмоктувальним патрубком і перехідним елементом
- Швидкознімна ручка SAW LOCK для легкої зміни диска
- прозора кришка
- відкривання кришки
- для наявних у продажу Т-подібних пил з однією вершиною (наприклад, Parkside, Bosch, Metabo, Makita)
У комплекті: 2 пиляльні полотна для дерева, 1 полотно для металу, 1 напрямна планка, 1 перехідник для зовнішнього виймання з перехідником, 1 шестигранний ключ.
Технічні характеристики
- потужність під'єднання: 800 Вт
- кількість холостих ходів: 0 - 3100 хв−1
- довжина ходу: 22 мм
- глибина пропилу: не більш ніж 80 мм у дереві/8 мм у металі
- косе різання вправо/вліво: 0°/15°/30°/45°
Розміри
- приблизно 230 х 70 х 213 мм
Вага
- приблизно 2181 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.181 кг |
| Довжина ходу пилки | 22 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3100 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960300-Q1 |
| Тип призначення | Електричний лобзик для фігурного випилювання, Електричний лобзик для професійних робіт 800 Вт Parkside (Німеччина), UTI |
- Ціна: 2 830 ₴









