
Потужний електричний ручний електролобзик, Ручний мережевий професійний лобзик електричний 950 Вт Grand (Чехія), UTI
3 548 ₴
1 774 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6108888
Потужний електричний ручний електролобзик, Ручний мережевий професійний лобзик електричний 950 Вт Grand (Чехія), UTI
Електролобзик Grand — високоякісний інструмент побутового класу, призначений для розпилювання різних матеріалів: фанери, ДСП, ламінату, пластику, металу. Застосовується лобзик переважно в столярному виробництві.
Ця модель досить потужна — 950 Вт, що цілком досить для виконання найскладніших завдань. Наявність регулятора обертів дає змогу задати швидкість ходу пилки, що дасть змогу працювати з матеріалами різної твердості. Серед відмітних особливостей електролобзика Grand LE-65 варто зазначити низький рівень вібрацій і шуму, малу вагу та зручний ергономічний дизайн.
ОСОБЕННОСТИ:
-
можливість зміни кута пропилювання на кут до 45° вправо та вліво;
-
потужний електродвигун;
-
можливість регулювання обертів;
-
надійна основа з алюмінію;
-
адаптер для під'єднання пилососа;
-
місце для зберігання ключа.
Характеристики
| Виробник: | Гранд |
| Потужність, Вт: | 950 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Кількість ходів штока в хв: | 800-3000 |
| Глибина різу, мм: | |
| сталь | 8 |
| кольорові метали | 10 |
| дерево | 65 |
| Кут різання, о: | +/-45 |
| Вага, кг: | 2,1 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
электролобзик Grand ЛЭ-65;
-
паралельна напрямна;
-
ключ шестигранний;
-
пилка для дерева;
-
адаптер для пилососа;
-
посібник з експлуатації;
-
картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2.1 кг |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 10 мм |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960299-Q1 |
| Тип призначення | Потужний електричний ручний електролобзик, Ручний мережевий професійний лобзик електричний 950 Вт Grand (Чехія), UTI |
- Ціна: 1 774 ₴






