Топ продаж
-50%

Електролобзик для фігурного різання, професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1300 Вт Procraft (Німеччина), UTI
5 352 ₴
2 676 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9409882
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електролобзик для фігурного різання, професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1300 Вт Procraft (Німеччина), UTI
Електролобзик Procraft використовується для розпилювання заготівок і виконання пропилів у різних типах матеріалів. Регулювання обертів дає змогу налаштувати інструмент під будь-яке завдання. Зручна скобоподібна ручка з м'якими накладками дає змогу надійно утримувати інструмент під час роботи. Якісні комплектуючі збільшують термін експлуатації лобзика.
Ключові особливості:
- Лита підошва
- Фіксація кнопки "пуск" для тривалої роботи
- Швидка заміна пилки — без використання інструменту
- Підсвітка робочої зони для комфортної роботи
Технічні характеристики:
- Потужність: 800 Вт
- Кількість обертів холостого ходу: 0 - 3000 об./хв
- Кут різання: 0° - 45°
- Підсвітка робочої зони: так
- Лазерний маркер: так
- Кількість положень маятникового ходу: 4
- Під'єднання пилососа/пилозбірника: так
Комплектація
- Лобзик
- Лінійка з паралевим упором
- Пилки: 1 шт
- Адаптер для під'єднання до пилососа
- Інструкція
- Гарантійний талон
Офіційна гарантія від виробника: 12 міс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960298-Q1 |
| Тип призначення | Електролобзик для фігурного різання, професійний електричний ручний лобзик електролобзик 1300 Вт Procraft (Німеччина), UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 676 ₴










