Топ продаж
-50%

Машина ручна шліфувальна кутова електрична 125 мм Parkside (Німеччина), Кутова шліфувальна машина для будівництва, UTI
9 164 ₴
4 582 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5163826
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина ручна шліфувальна кутова електрична 125 мм Parkside (Німеччина), Кутова шліфувальна машина для будівництва, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Опис продукту
- Компактний пристрій для різання, шліфування й чищення щіткою.
- Призначений для металу, каменю, плитки, дерева та пластику.
- З нековзною ручкою Softgrip і міцним корпусом редуктора з литого під тиском алюмінію.
- Передня ручка з 3 обраними положеннями, включно з практичним відділенням для монтажного ключа.
- Захисний чохол 2-в-1, регульований без інструментів, для швидкої адаптації до зони використання.
- Кількість обертів регулюється в 6 діапазонах.
- Проста заміна диска завдяки фіксатору шпинделя SPINDLE LOCK.
- Адаптований до наявних у продажу відрізним і шліфувальним кругам діаметром до 125 мм.
- Також підходить для використання з чашковими або дисковими щітками.
- У практичному футлярі для зберігання
- Пристрій сумісний з усіма акумуляторами PARKSIDE X 20 V Team.
- Без акумулятора та зарядного пристрою
Технічні дані
- швидкість: 2500-11500 об/хв
- ручка: M14 — БЛОКУВАННЯ ШПІНДЕЛЯ
- діаметр диска: максимум 125 мм
Матеріал
пластик, скловолокно
Розміри
- кутова шліфувальна машина: приблизно 33 х 14,5 х 11,5 см
- циферблат: приблизно Ø 12,5 x 0,01 см
- додаткова ручка: приблизно 13,9 x Ø 7 см
Ваги
- кутова шліфувальна машина: приблизно 1540 г
- циферблат: приблизно 25 г
- додаткова ручка: приблизно 95 г
Пакет містить:
- Млин PARKSIDE PWSA
- транспортувальний кейс
- 1 відрізний диск для металу (попередньо зібраний),
- 1 передня ручка,
- 1 захисний чохол «2-в-1» (попередньо зібраний),
- 1 монтажний ключ
- документація, посібник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Живлення | Акумулятор |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960328-Q1 |
| Тип призначення | Машина ручна шліфувальна кутова електрична 125 мм Parkside (Німеччина), Кутова шліфувальна машина для будівництва, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 582 ₴










