Топ продаж
-50%

Машина ручна кутова шліфувальна електрична 76 мм Parkside (Німеччина), Кутова шліфувальна машина для ручних робіт, UTI
7 572 ₴
3 786 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9920462
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машина ручна кутова шліфувальна електрична 76 мм Parkside (Німеччина), Кутова шліфувальна машина для ручних робіт, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Основні особливості:
- Акумулятор і зарядний пристрій у комплекті
- 3-ступеневий індикатор стану батареї на пристрої
- Можливість швидкої зміни чохлів без використання інструментів
- Проста заміна диска завдяки блокуванню шпинделя SPINDLE LOCK
- Адаптовані до наявних у продажу відрізних кругів (Ø 76 мм)
- Пристрій сумісний з усіма акумуляторами серії "PARKSIDE X 12 V Team"
- Компактний, ергономічний дизайн
- Нековзна ручка
Технічні характеристики
- Холостий хід: 19 500 хв−1
- Діаметр різального диска: 76 мм
- Розміри: 186 х 118 х 83 мм (без батареї)
- Матеріал виготовлення корпус: PA6 + GF30
- Вага: приблизно 570 г
Комплект містить:
- 1x Акумуляторна КШМ Parkside PWSA 12
- 1x Диск для різання кольорових металів
- 1x Шестигранний ключ
- 1x Футляр для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 19500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960327-Q1 |
| Тип призначення | Машина ручна кутова шліфувальна електрична 76 мм Parkside (Німеччина), Кутова шліфувальна машина для ручних робіт, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 786 ₴










