
Професійна болгарка для роботи з металом 76 мм Parkside (герміная), Кутова шліфувальна машина для будівництва, UTI
8 388 ₴
4 194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9476439
Професійна болгарка для роботи з металом 76 мм Parkside (герміная), Кутова шліфувальна машина для будівництва, UTI
Оригінальний товар від німецького бренда Parkside
до комплекту входить акумулятор 2 А та зарядний пристрій
Надійна та якісна Акумуляторна кутова шліфувальна машина Parkside — це невеликий і легкий інструмент, який забезпечить ефективне різання та шліфування, а також чищення щіткою. Ергономічний дизайн, легка вага, компактний формат у поєднанні з вузьким корпусом і низьким рівнем вібрації забезпечують комфортну роботу навіть у разі тривалого використання. Робота не обмежується мережевим кабелем, живлення здійснюється від акумулятора.
Завдяки нековзній ручці Softgrip і міцному корпусу редуктора з литого під тиском алюмінію будь-яка робота не стане для вас проблемою. Parkside використовуватиметься для матеріалів, як-от метал, камінь, плитка, дерево та пластик .
Шліфувальна машина марки Parkside адаптована до наявних у продажу дисків і шліфувальних кругів діаметром до 76 мм .
Інструмент має німецькі сертифікати якості "GS" і TÜV SÜD (ГОСТ).
Опис
- Компактна, ергономічна форма для практичного використання однією рукою.
- Ідеально підходить для обмеженого простору та роботи над головою.
- Для різання та шліфування металу, плитки або пластику.
- Нековзна ручка з м'якою поверхнею.
- Функція плавного запуску
- Легка заміна дисків завдяки фіксатору шпинделя (SPINDLE LOCK).
- Регульований без інструментів захисний кожух 2-в-1 для різання та шліфування
- Підходить для всіх поширених відрізних і шліфувальних кругів діаметром до 76 мм (наприклад, виробництва Parkside).
- Практична валіза для зберігання.
- Призначення: різання та шліфування
Технічні характеристики
- Холостійка хода: 19 500 хв -1
- Розмір відрізного диска: до Ø 76 мм.
- Затискач: M6 — БЛОКУВАННЯ ШПІНДЕЛЯ
- Аксесуари, що входять до комплекту: 1 відрізний диск для металу (попередньо зібраний), 1 шестигранний ключ.
Розміри
- Пристрій: приблизно 20 х 12,3 х 9,2 см.
- Валіза: приблизно 29,2 х 26,9 х 13,7 см.
Вага
- Пристрій: приблизно 703,2 г
- Кейс: приблизно 810 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.703 кг |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Максимальна кількість обертів | 19500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 970856-Q1 |
| Тип призначення | Професійна болгарка для роботи з металом 76 мм Parkside (герміная), Кутова шліфувальна машина для будівництва, UTI |
- Ціна: 4 194 ₴







