
Акумуляторна кутова шліфмашина, Машина ручна кутова шліфувальна електрична 76 мм безщіткова Procraft (Німеччина), UTI
6 040 ₴
3 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6663808
Акумуляторна кутова шліфмашина, Машина ручна кутова шліфувальна електрична 76 мм безщіткова Procraft (Німеччина), UTI
Акумуляторна мініболгарка Procraft — компактна та легка модель, підходить для різання й обдирання різних матеріалів. Болгарка буде корисна на виїзних роботах, під час використання в умовах обмеженого простору, у майстернях тощо.
Інструмент працює з відрізними колами діаметром 76 мм з отвором для посадки 10 мм і здатний видавати до 20000 обертів за хвилину.
Болгарка Procraft має надійний безщітковий мотор, що продовжує термін експлуатації двигуна в кілька разів. Потужність акумулятора 12 В дає змогу виконувати дуже складні роботи з різання та шліфування будь-яких матеріалів.
Висока ємність акумулятора забезпечує досить тривалий режим роботи цього інструмента. Вбудований індикатор дає змогу контролювати рівень заряду акумулятора під час роботи.
Особливості:
- Плавний пуск
- Захисний кожух
- Блокування шпинделя
- Прогумований держак
- Шліфувальний диск 76 мм
- Акумулятор високої ємності
- Індикатор заряду акумулятора
- Електронне регулювання обертів
- Безщітковий надійний електродвигун
- Час повністю заряджається. 1-2 години
Технічні характеристики:
- Тип двигуна — Безщітковий
- Напруга акумулятора — 12 В
- Ємність акумулятора — 2 А/год
- Число обертів холостого ходу — 20000 об/хв
- Діаметр пилкового диска — 76 мм
- Посадковий діаметр — 10 мм
- Клас захисту — II
- Рівень звукового тиску — LpA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності — Lwa = 86 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень захисту — IPXO
- Вага — 0,735 г
Комплектація
- Акумуляторна болгарка ProСraft
- Акумулятор (2 А/год, 12 В)
- Зарядний пристрій
- Пиляльний диск
- Шестигранник
- Захисний кожух
- Картонна коробка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Гарантія: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.735 кг |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 75 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960324-Q1 |
| Тип призначення | Акумуляторна кутова шліфмашина, Машина ручна кутова шліфувальна електрична 76 мм безщіткова Procraft (Німеччина), UTI |
- Ціна: 3 020 ₴








