Топ продаж
-50%

Кутошліфувальна машина з підтримкою обертів під навантаженням 115 мм/750 Вт Parkside (Німеччина), Шліфувальна кутова машина, UTI
4 612 ₴
2 306 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3236431
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутошліфувальна машина з підтримкою обертів під навантаженням 115 мм/750 Вт Parkside (Німеччина), Шліфувальна кутова машина, UTI
Властивості
- Міцний литий алюмінієвий корпус редуктора з 2-позиційною передньою ручкою
- Підходить для всіх наявних у продажу відрізних і шліфувальних кругах діаметром до 115 мм (наприклад, Parkside)
- Також можна використовувати зі щітками для горщиків або дисковими щітками
- Проста зміна інструмента за допомогою блокування шпинделя ("Spindle-Lock")
- Регульований захисний чохол 2-в-1 без інструментів для різання та шліфування
- Ручка з практичним натяжним ключем для зберігання
Аксесуари в комплекті: 1 передня ручка, 1 натяжний ключ (прибраний у передню ручку), 1 захисна кришка 2-в-1 (в зборі)
Специфікації
- Потужність: 750 Вт
- Швидкість обертання датчика: 12 000 об/хв
- Діаметр шліфувального кола: до Ø 115 мм
- Різь шліфувального шпинделя: M14
- Довжина шнура живлення: 3 м
Матеріал
Пластик, Скловолокно, алюміній, Сталь
Метрика
ок. 13,4 x 26,5 x 10,5 см
Вага
- Кутова шліфувальна машина: приблизно 1 710 г
- Кріплення захисного кожуха: ок. 41,5 г
- Додаткова ручка: ок. 68 г
Подсказки
Відрізний або шліфувальний круг до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960321-Q1 |
| Тип призначення | Кутошліфувальна машина з підтримкою обертів під навантаженням 115 мм/750 Вт Parkside (Німеччина), Шліфувальна кутова машина, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 306 ₴










