Топ продаж
-50%

Кутошліфувальна машина з підтримкою обертів під навантаженням 125 мм/ 1200 Вт Parkside (Німеччина), Вуш із регулятором обертів, UTI
5 632 ₴
2 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4704742
+380 (63) 060-77-60
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутошліфувальна машина з підтримкою обертів під навантаженням 125 мм/ 1200 Вт Parkside (Німеччина), Вуш із регулятором обертів, UTI
Опис
- швидкість обертання регулюється в 6 ступенях
- Міцний корпус редуктора з литого під тиском алюмінію з 3-позиційною передньою ручкою
- підходить для всіх стандартних дисків діаметром до 125 мм (наприклад, Parkside)
- легка зміна інструменту завдяки блокуванню шпинделя («Spindle-Lock»)
- Захисний чохол 2-в-1 для різання та шліфування зі швидким регулюванням без інструментів
- ручка з практичним відділенням для монтажного ключа
- нековзна м'яка ручка
- 2 запасні вугільні щітки в комплекті
- можливість замовлення запасних відрізних дисків і вугільних щіток
Аксесуари, що входять до комплекту: 1 пиляльний диск 125 мм, 1 монтажний ключ, 2 запасні вугільні щітки.
технічні параметри
- споживана потужність: 1200 Вт
- номінальна швидкість: n 3000-12000 об/хв
- розмір диска: Ø 125 мм
- блокування шпинделя: "Spindle-Lock"
Матеріал — алюміній
Розміри
- кутова шліфувальна машина: приблизно 36 х 14,4 х 11 см
- довжина шнура живлення: приблизно 3 м
Вага 2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 960319-Q1 |
| Тип призначення | Кутошліфувальна машина з підтримкою обертів під навантаженням 125 мм/ 1200 Вт Parkside (Німеччина), Вуш із регулятором обертів, UTI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 816 ₴









